Rate this post

Samsung Galaxy A500 (A5 2015) batarya değişimi GSM İletişim teknik servis odasında nasıl yapılır detaylı bir şekilde incelemek isterseniz Youtube kanalımıza yüklemiş olduğumuz bu videoyu izleyebilirsiniz.

Kanala Abone OL:

Samsung Galaxy Batarya Değişimi

Adres Bilgileri

Müşteri temsilcisi hattı: 02165504060
WhatsApp: 05321004147
Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy / İstanbul
İletişim:
Kargo gönderimi:

Samsung Galaxy A5 2015 batarya değişimi fiyatı

Samsung Galaxy A5 2015 batarya değişimi fiyatı 6 ay GSM İletişim teknik servis garantisi ile birlikte 200 TL’dir. Bu ücrete teknisyen müdahalesi ya da kargo ile gönderim yapıldığında ulaşım ücretleri dahildir.

Samsung Galaxy A5 2015 pil değişiminde orjinal 2300 mAh (miliamper) ürün kullanılmaktadır.

Samsung Galaxy A5 2015 batarya değişimi nasıl yapılır ?

Samsung Galaxy A5 2015 batarya değişimi, alanında uzman ve tecrübeli SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından, cihaz sağlığı için gerekli tüm önlemlerin alındığı teknik servis odamızda özel üretim teknisyen ekipmanları kullanılarak yapılmaktadır.

Teknik servis odası periyodik olarak sterilize edilir.
Tamamen statik elektrikten arındırılmış bir şekilde dizayn edilmiştir.
7/24 güvenlik kameraları ile denetim altında tutulmaktadır.
Teknisyenlerimiz ek önlem olarak statik elektrikten arındırıcı bileklik ve sterilize edilmiş eldiven takmaktadırlar.

Samsung Galaxy A5 2015 Ekran Değişimi
GSM İletişim resmi Youtune kanalımızı ziyaret ederek teknik servisimizde yapılan diğer onarım ve parça değişimi videolarını da izleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy A5 2015 batarya değişimi aşamaları

Şarjın çabuk bitiyor olması, batarya şişmesi ve benzeri sorunlar ile teknik servisimize getirilen Samsung Galaxy A5 2015 akıllı telefonunuz servis kaydı yapıldıktan sonra teknik servis odasına alınır. Samsung Galaxy A5 2015 batarya değişimi süresi teknik servis adresimize geldiğiniz taktirde ortalama 1 saattir. Teknik servisimize gelemiyor iseniz de 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanarak ortalama 3 (üç) iş günü içerisinde batarya değişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz arıza tespiti yapılır.
Sorunlu olan batarya cihazdan çıkartılır.
Yerine 2300 mAh (miliamper) orjinal ürün batarya takılır.
Telefonun tüm testleri gerçekleştirilir.
İncelemeniz için cihazınız sizlere teslim edilir.
Telefonunuzu teslim alırken 6 ay GSM İletişin onaylı batarya garanti kartınız hazırlanır.
Dilediğiniz kadar telefonunuzu test etme, herhangi bir tereddütte ise ücret iadesi hakkınız bulunmaktadır.
Samsung Galaxy A5 2015 pil değişimi sonrasında telefonunuzda bulunan bilgileriniz kesinlikle silinmez. Şarj dayanıklılık süresi ilk günkü performansına geri döner.

Samsung Galaxy A5 2015 şarj çabuk bitiyor, neden ?

Her bataryada olduğu gibi Samsung Galaxy A5 2015 akıllı telefon bataryasının da bir kullanım ömrü bulunmaktadır. Bu ömrü batarya doldur – boşalt sayısı ya da zaman olarak verebiliriz. Mesela 300 defa kullanımdan sonra ya da 1 sene. Ancak bu sorun ile beraber bazen aşırı ısınma veya farklı sebeplerden dolayı da batarya şişmesi yaşanabilir. Her iki sorun yaşandığında da Samsung Galaxy A5 2015 bataryası çabuk bitmeye başlar.

Samsung Galaxy A5 2015 batarya değişimi, nasıl yapıldığı ve nelere dikkat edildiği hakkında her şeyi anlatmaya çalıştık. Aklınıza takılan sorular mevcut olursa eğer teknik servis müşteri temsilcisi hattımızı arayabilir ya da yorum alanından yazabilirsiniz.

Tag: samsung ạ 2015, samsung, galaxy, samsung galaxy a5 2015, samsung a500, batarya, batarya değişimi, pil, pil değişimi, gsm iletişim, teknik servis, 2300 mAh, milamper, samsung galaxy batarya değişimi, samsung galaxy a5 şarjı çabuk bitiyor, how to replace samsung galaxy a5 battery, sm-a500, battery, battery replacement, tamir, onarım, akıllı telefon, smartphone, samsung galaxy

Xem thêm: https://tảimiễnphí.vn/category/review

Nguồn: https://tảimiễnphí.vn