Rate this post

Samsung Galaxy Note Fan Edition ekran değişimi GSM İletişim teknik servis odasında nasıl yapılır Youtube kanalımıza yüklenmiş olan bu videomuz aracılığı ile detaylı bir şekilde izleyebilirsiniz.

Bu video sizlere ekran değişimi aşamalarını gösteren bir rehber olacaktır.

Kanala Abone OL:

Samsung Galaxy Note FE Ekran Değişimi

Samsung Galaxy Note Fan Edition ekran değişimi profesyonel SAMSUNG teknisyenlerimiz tarafından ortalama 45 dakika içerisinde yapılır. Bu süre 2 taraflı ücretsiz kargo gönderim hizmetimizden faydalanıldığında ise 3 (üç) iş günüdür.

1. Ekran değişimi sonrasında bilgileriniz silinmez
2. Orjinal ekran kullanılır.
3. Ücretsiz olarak ekrana kırılmaz cam koruyucu takılır.
4. Telefonunuz 6 ay GSM İletişim onaylı ekran garanti kartı ile birlikte sizlere teslim edilir.

Garanti süresi içerisinde ekran ile ilgili kullanıcı hatası dışında karşılaşılan teknik sorunlar ücretsiz olarak çözüme kavuşturulur.

Sosyal Medya

Facebook:
Twitter:
İnstagram:

İletişim Bilgileri

Müşteri temsilcisi hattı: 02165504060
WhatsApp: 05321004147
Adres: Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:33 Kadıköy / İstanbul
İletişim sayfası:
Kargo gönderimi:

Samsung Galaxy Note 7 olarak da bilinen Samsung Galaxy Note FE (Fan Edition) ekranı kırıldı ve aklınıza takılan sorular mevcut ise servisimizi arayabilir ya da yorum alanından yazabilirsiniz.

Tag: samsung fan, samsung galaxy note 7 ekran değişimi, samsung, galaxy, note fan edition, ekran değişimi, samsung galaxy, gsm iletişim, teknik servis, note fan edition cam değişimi, samsung galaxy note fan edition ekranı kırıldı, how replace note fan edition secreen, samsung galaxy note 7 screen replacement, samsung galaxy s10, screen replacement, samsung galaxy note fe ekran değişimi

Xem thêm: https://tảimiễnphí.vn/category/review

Nguồn: https://tảimiễnphí.vn